استعفای ۱۵ مدیر از حوزه‌های انتخابیه خراسان رضوی برای حضور در انتخابات مجلس

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: ۱۵ مدیر مشمول ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی برای شرکت در انتخابات خانه ملت از حوزه‌های انتخابیه استان، از سمت خود استعفاء داده‌اند.

به گزارش جهادگران نیوز به نقل از ایسنا حسن جعفری اظهار کرد: آخرین مهلت استعفای مدیران مشمول ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، ۱۶ خرداد ماه بود و کسانی که تا این روز از سمت خود استعفا داده و مورد پذیرش قرار گرفته‌اند، می‌توانند برای حضور در رقابت‌های انتخاباتی نامزد شوند.

وی افزود: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از دستگاه‌های اجرایی تا ساعت ۱۷ شنبه ۱۸ خرداد استعفای ۱۵ مدیر در سطوح مختلف نهایی شد.

جعفری با بیان این‌که آمار مدیران مستعفی از دستگاه‌های اجرایی، فرمانداری‌ها و شورای اداری اخذ شده است، عنوان کرد: از مجموع مدیران مستعفی یک نفر فرماندار، یک نفر معاون فرماندار، چهار نفر از مدیران و معاونان ادارات مناطق و نواحی آموزش و پرورش، سه عضو شورای شهر، یک رئیس دادگستری و یک رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان و یک رئیس مرکز علمی کاربردی برای حضور در رقابت‌های انتخاباتی استعفا داده‌اند.

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی خاطرنشان کرد: دو مدیرکل نیز که در دیگر استان‌ها فعالیت می‌کردند برای شرکت در انتخابات حوزه‌های انتخابیه خراسان رضوی از سمت خود استعفا داده‌اند که مورد پذیرش قرار گرفته است.

وی با اشاره به این‌که از مجموع مدیران مستعفی تنها یک نفر مربوط به مشهد بوده است، تصریح کرد: در صورتی که دستگاه‌های اجرایی مورد جدیدی از استعفای مدیران مشمول ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس گزارش دهند، اطلاع‌رسانی خواهد شد.