سردار سلیمانی: ۲ هزار گردان جهادی برای مواقع اضطراری سازماندهی شده است

فرمانده سازمان بسیج مستضعفین در کمیسیون شوراهای مجلس گفت: ۲ هزار گردان جهادی برای مواقع اضطراری مانند سیل و زلزله سازماندهی شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری جهادگران نیوز، اصغر سلیمی سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح جزئیات نشست امروز (دوشنبه ۱۸ آذر) این کمیسیون با اشاره به حضور سردار غلامرضا سلیمانی فرمانده سازمان بسیج مستضعفین گفت: در این نشست اقدامات جهادی و عمرانی این سازمان بررسی شد.

وی افزود: در این نشست فرمانده بسیج از سازماندهی ۲ هزار گردان جهادی برای استفاده از آنها برای مواقع اضطراری مانند سیل و زلزله خبر داد.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور تصریح کرد: فرمانده بسیج در بخش دیگری از سخنان خود اعلام کرد که ساخت مسکن محرومین، راه اندازی صندوق های قرض الحسنه مردم نهاد و مدیریت و بهسازی منابع آبی سنتی در روستاها بخش دیگری از برنامه‌های بسیج سازندگی در کشور است.

سلیمی خاطرنشان کرد: در بخش دیگری از نشست عصر امروز مقرر شد کمیسیون شوراها به عنوان کمیسیون فرعی و کمیسیون حقوقی و قضائی به عنوان کمیسیون اصلی با تشکیل کارگروهی جزئیات طرح شفافیت آراء را بررسی کنند و برای رای گیری نهایی به صحن کمیسیون تقدیم کنند.