لیست تکمیلی جهادگران ( ائتلاف نیروهای انقلاب)

لیست تکمیلی جهادگران ( ائتلاف نیروهای انقلاب)

حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

 (معیشت، اشتغال و مسکن اولویت اول جهادگران در مجلس یازدهم است)

 

جریان جهادگران ایران اسلامی که در قالب ائتلاف مردمی فعالیت می کند، جهت تعالی، بالندگی و سربلندی کشور عزیز ایران در عرصه سیاسی فکری حضوری فعال و موثر دارد.

در آستانه انتخابات مجلس یازدهم طی یک فراخوان عمومی ۴۵۰ نفر از کاندیداهای تهران به ستاد جهادگران رزومه ارائه دادند که در سه مرحله با انتخاب و نظر طرفداران خود و اعضای جهادگران مورد ارزیابی قرار گرفتند. لیست های ۱۲۴ نفری؛ ۹۰ نفری و ۲۶ نفری به ترتیب به اطلاع مردم رسید.

امروز ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ لیست تکمیلی, نهایی و اصلی جهادگران (ائتلاف نیروهای انقلاب) با سر لیستی دکتر سید محمد حسینی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی به شرح ذیل به استحضار رسانه ها و مردم شریف ایران اعلام می گردد.

جبهه جهادگران ایران اسلامی به لطف و عنایت خداوند در بین کاندیداهای خود املاک نجومی و حقوق نجومی بگیر ندارد.

تمامی نامزدهایی که از طرف جبهه جهادگران ایران اسلامی گزینش و معرفی شده اند انسان هایی سالم و پاک دست هستند که جهت نهادینه کردن تفکر جهادی و تشکیل فراکسیون جهادگران در مجلس شورای اسلامی و پی گیری مطالبات به حق مردم پا به عرصه انتخابات گذاشته اند.

این دوره مصمم تر از ادوار گذشته وارد رقابت های انتخاباتی می شویم، چون معتقد هستیم سیستم مدیریتی و قانون گذاری کشور در چهل سال گذشته نتوانسته است رضایت مردم و رهبری را فراهم نماید.

شاکله کشور مان از تیغ بی تدبیری اصحاب دروغ و شعار زخمی و رنجور است. تفکر جهادی برای نجات انقلاب از دست نااهلان نانجیب برنامه دارد. ما معتقدیم تنها تفکر جهادی می تواند به این همه نابسامانی سامان دهد.

کار به جایی رسیده است که مردم در فراهم کردن ابتدائی ترین نیازهای خود مشکل جدی دارند و عده ای مست قدرت چشم از واقعیت ها بسته اند و به هیچ توصیه و رهنمود پدرانه ای هم گوش شنوا ندارند. شعار ولایت پذیری می دهند و شعور ولایت پذیری ندارند‌‌. دل ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای از عملکرد ناصواب این سیاست پیشه گان قدرت طلب خون است.

۱- سید محمد حسینی

۲- حجت عاشوری

۳- احمدرضا عارف

۴- رضا تقی پور

۵- لاله افتخاری

۶- الهه راستگو

۷- سید محسن حسینی ارسنجانی

۸- هابیل ابراهیمی

۹- الهام امین زاده

۱۰- مهرداد خداوردیان

۱۱- بهروز سجودی

۱۲- اردشیر احمدی

۱۳- حسینعلی الیاسی

۱۴- رضا شیرین آبادی فراهانی

۱۵- فاطمه واعظ جوادی

۱۶- سعید طیبی میگونی

۱۷- ناصر ابراهیمی

۱۸- سیاوش امیدی نیا

۱۹- محمدرضا عامری برکی

۲۰- ذبیح اله حسین نژاد

۲۱- عبدالرضا بزرگ نژاد

۲۲- احمد اسدالهی فرد

۲۳- سمیرا ذوالفقاری نیک انجام

۲۴- کامران آرین منش

۲۵- راضیه فرقانی

۲۶- زهرا صادقی

۲۷- علیرضا شریفی نژاد

۲۸- کیومرث یزدان پناه

۲۹- محمد حسین شامحمدی

۳۰-  عبداله شاکری