فرهنگی خبر داد؛ تغییر برنامه‌های مجلس در محدودیت‌های کرونایی/ صحن علنی آنلاین برگزار می‌شود

 

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از تغییر برنامه‌های پارلمان در روزهای محدودیت کرونایی خبر داد.

به گزارش جهادگران نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدحسین فرهنگی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به آغاز محدودیت‌های کرونایی در کشور گفت: در دوهفته قرنطینه صحن علنی روزهای یکشنبه و چهارشنبه به صورت ترکیبی تشکیل می‌شود و همه نمایندگان در محل مجلس حضور خواهند داشت.

او ادامه داد: این نشست‌ها با فاصله گذاری سه متری است و نیمی از نمایندگان در محل صحن علنی و نیمه باقیمانده در سالن‌های دیگر به صورت آنلاین حضور خواهند داشت.

فرهنگی تصریح کرد: جلسات از ساعت ۷ و ۴۵ دقیقه تا ساعت ۱۱ و نیم تشکیل و بعد از آن تعطیل می‌شود. کمیسیون‌ها نیز در همین ساعات، روزهای دوشنبه و سه شنبه در محل‌های تعیین شده به صورت حضوری و با حضور دو سوم اعضا، جلسات خود را برگزار می کنند.

سخنگوی هیئت رئیسه بیان کرد: برای تمام جلسات فرصت تنفس پیش بینی شده است و در این فاصله، ضدعفونی‌های محیطی انجام خواهد شد. به علاوه نماز جماعت و پذیرایی ظهر نیز انجام نمی‌شود و پذیرش هرگونه مهمان و مراجعه کننده، جز کسانی که به طور محدود به دلیل موضوع‌های دستور دعوت می‌شوند، ممنوع خواهد بود. حضور در حوزه‌های انتخابیه هم انجام نمی‌شود.

انتهای پیام/