وهاب عزیزی در گفت و گو با میزان

رفتار فرهیخته عزاداران حسینی؛ پیروز میدان هوچی‌گری رسانه‌های معاند

 

تحلیل گر سیاسی با تمجید از نظم حاکم بر مراسم‌های عزاداری شهدای کربلا (ع)، گفت: عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام با تأسی از فرهنگ ایثار، گذشت و آموزه‌های مکتب حسینی یک نظم کم نظیری از خود برجای گذاشتند که درس بزرگی بر جهانیان بویژه کشور‌های مبتلا به ویروس کرونا داد.

وهاب عزیزی در گفت‌وگو با میزان، ضمن تمجید از نظم حاکم بر مراسم‌های عزاداری شهدای کربلا (ع) گفت: محرم امسال معاندین تفکر ناب شیعه و پیروان کاخ سبز معاویه با هوچی‌گری تمام مراسم‌های عزاداری حضرت امام حسین علیه السلام و یاران عزیزش را مورد هجمه رسانه‌ای قرار داده بودند تا شاید بتوانند از این طریق خللی در صفوف مردم ایجاد کنند.

وی افزود: اما همانگونه که پیش بینی می‌شد، عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام با تأسی از فرهنگ ایثار، گذشت و آموزه‌های مکتب حسینی یک نظم کم نظیری از خود برجای گذاشتند که درس بزرگی بر جهانیان بویژه کشور‌های مبتلا به ویروس کرونا داد.

مدیر مسئول جهادگران نیوز تصریح کرد: در حالی کههمه رسانه‌ها اعم از خبرگزاری ها، وب سایتها، پیج‌های اینستاگرام و کانال‌های تلگرام معاندین و دشمنان مردم ایران بر طبل نگرانی از تجمعات عزاداران و تکثیر ویروس کرونا می‌کوبیدند، با شروع مراسم‌ها و آغاز تعطیلات، سمت و سوی نگرانی‌ها در عمل به جاده‌های شمال کشور و مراکز گردشگری برگشت.

وی تصریح کرد: تجمعات هیئت‌های عزاداری در فضا‌های باز و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فواصل اجتماعی برگزار شد و امیدواریم مسافران نیز به سلامت باز گردند و خطری متوجه هیچکدام از مردم عزیز ایران زمین نشود.

این فعال سیاسی خاطرنشان کرد: کسانی که برای تولید محتوا بر علیه باور‌های مردم ایران و مکتب امام حسین (ع) هزینه‌های گزاف اختصاص می‌دهند، قطع یقین دلسوز ملت و نگران شیوع ویروس کرونا بین مردم نیستند، بلکه کینه ۱۴۰۰ ساله از فرهنگ عاشورایی دارند.