دبیر شورای نگهبان: مسئولان تمام تلاش خود را برای حل مشکلات به کار گیرند

 
جنتی با بیان اینکه اگر روحیه بسیجی حاکم باشد همه مشکلات حل می‌شود، گفت: مسئولین باید تمام تلاش خود را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی به کار گیرند.
دبیر شورای نگهبان آیت الله جنتی
 
به گزارش جهادگران نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، آیت‌الله احمد جنتی با اشاره به تشکیل بسیج در ۵ آذر ۱۳۵۸ به فرمان امام خمینی (ره) ضمن تبریک هفته بسیج گفت که خداوند را برای این نعمت الهی شاکریم.
 
دبیر شورای نگهبان پیش از ظهر امروز چهارشنبه (۳ آذر ۱۴۰۰) طی سخنانی در جلسه این شورا اظهار کرد: تشکیل بسیج از هوشیاری حضرت امام خمینی (ره) بود که باید قدر این نعمت را بدانیم و تلاش کنیم این روحیه را در خودمان حفظ، تقویت و به جوانان منتقل کنیم.
 
دبیر شورای نگهبان درباره فعالیت‌های بسیج توضیح داد که بسیج در همه عرصه‌های نظامی، خدماتی و جهادی حضور موفقی دارد و متعلق به همه اقشار مردم است که باید همیشه محفوظ بماند. خوشحالیم که بچه‌های انقلابی روحیه بسیجی دارند و هر جا اتفاقی مثل سیل و زلزله رخ دهد، در صحنه حضور دارند و به کمک مردم می‌آیند و این روحیه بسیجی است که همه را در صحنه حاضر می‌کند.
 
وی با بیان اینکه روحیه بسیجی یک روحیه اسلامی و انقلابی است که باید در همه عرصه‌ها و دستگاه‌ها همچون دولت، مجلس، قوه قضائیه، حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌ها، مدارس حاکم شود، یادآور شد که دانشجوی ما باید با روحیه بسیجی وارد میدان مسئولیت شود.
 
آیت‌الله جنتی در بخش دیگری از سخنان خود به مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه اشاره کرد.
 
دبیر شورای نگهبان معتقد است که اگر روحیه بسیجی حاکم باشد همه مشکلات حل می‌شود، مسئولین باید تمام تلاش خود را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی به کار گیرند. این مردم که همه چیزشان را در راه اسلام و انقلاب فدا کرده‌اند و در همه صحنه‌های دفاع از اسلام و انقلاب حاضر بوده‌اند، باید مشکلاتشان برطرف شود.
 
دبیر شورای نگهبان یادآور شد: باید قدردان مردم باشیم و تا آنجا که می‌توانیم مشکلات اقتصادی را کم کنیم، نباید در این مملکت کسی پیدا شود که شب را گرسنه بخوابد. ان‌شاءالله خداوند کمک کند تا با تاسی از امیرالمومنین علی (ع) به مردم، اسلام و انقلاب خدمت کنیم و خداوند این مملکت را حفظ و مسئولین را توفیق خدمات صادقانه عطا کند.
 
انتهای پیام/