بیانیه جهادگران در محکومیت توهین به پیامبر(ص)

 

جهادگران ایران اسلامی طی بیانیه‌ای اقدام اخیر نشریه فرانسوی شارلی ابدو در نشر تصاویر موهن نسبت به پیامبر گرامی اسلام(ص) را محکوم کرد.

 

متن این بیانیه به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

هتک حرمت نشریه فرانسوی به ساحت قدسی حضرت محمد ص نشانگر عناد و کینه‌ورزی دشمنان اسلام است.

نشریه فرانسوی شارلی ابدو که سابقه دیرین در پخش و نشر مطالب موهن و سخیف بر علیه ادیان آسمانی دارد، یک مرکز ضددینی است که خط مشی آن نیز بر همین مبنا شکل گرفته است. در واقع خط سیر نفاق و دشمنی را پیش گرفته است. این نشریه که به اراجیف‌پراکنی مشهور است؛ تحت عنوان کاریکاتور و طنز، دیکته صهیونیزم جهانی بر علیه مقدسات ملت‌ها را به تصویر می‌کشد که به کرات کینه اربابان یهودی خود نسبت به خورشید تابان اسلام را به شکل کارکاتور ابراز و منتشر کرده است.

تمسخر و توهین به عقاید و افکار افراد به هر شکلی در همه جوامع محکوم و مذموم است و توهین به ادیان الهی گناهی نابخشودنی است.

کینه‌توزی و دشمنی خفاشان جهالت نسبت به نورحقیقت یک امر تازه و بدیعی نیست. دشمن بارها تلاش کرده با ابزار و هجمه رسانه‌ای حقانیت اسلام را مورد سوال قرار دهد و توسل به تمسخر نیز یکی دیگر از تیرهای مکر آنهاست. ما از دشمنی آنها تعجب نمی‌کنیم؛ تعجب ما از دولت فرانسه است که به بهانه آزادی بیان، آزادی افکار و ادیان آسمانی را نقض می‌کند. تمسخر ادیان مصداق بارز و روشن دشمنی با ملت‌ها و حریم اعتقادی آنان است.

جبهه جهادگران ایران اسلامی چاپ مجدد کاریکاتور موهن و هتک حرمت به ساحت قدسی حضرت محمد (ص) را شدیدا محکوم می‌کند و دولت فرانسه را مسئول آن دانسته و مستوجب عقوبت معرفی می‌کند.

وهاب عزیزی

دبیرکل جهادگران ایران اسلامی

 

انتهای پیام/