بازتاب نشست انتخاباتی جهادگران در رسانه ها

بازتاب گسترده حضور حسین مظفر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه نشست پاسداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و نکوداشت خادمان جهاد و شهادت در جبهه جهادگران ایران اسلامی در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه

 

خبرگزاری های فارس، باشگاه خبرنگارن جوان، همشهری، میزان، فردا، بولتن نیوز، فانوس ، تجارت آنلاین، سایت خبری تحلیلی بولتن نیوز  و ده ها پایگاه خبری و سایت، حضور حسین مظفر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه نشست پاسداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و نکوداشت خادمان جهاد و شهادت در جبهه جهادگران ایران اسلامی در جمع خبرنگاران را پوشش خبری دادند.

 

وهاب عزیزی در این نشست خبری گفت: عده‌ای رای مردم را به اسم کارگران به گروگان گرفته‌اند و به سبد یک جریان خاص ریخته‌اند، برخی‌ها که حتی یک روز هم کارگری نکرد‌ه‌اند پیشنهاد تجمع می‌دهند در حالی که خودشان از دیگران امتیاز می‌گیرند و مشکل کارگر هم حل نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس وهاب عزیزی دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی در نشست پاسداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و نکوداشت خادمان جهاد و شهادت، گفت: مسیر ریل‌گذاری منافع ملی و صیانت از آرمان‌های مردم در مجلس شورای اسلامی صورت می‌گیرد.

وی افزود: وقتی انتخاب صالحان رخ دهد خیلی از مسائل در مجلس حل خواهد شد و در آن صورت می‌توانیم ادعا کنیم که یاد و نام شهدا را گرامی داشته‌ایم.

دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی تصریح کرد: وقتی تبیین لازم برای رأی‌دهی مردم صورت گیرد و مشارکت آنها آگاهانه باشد قطعاً انتخاب‌شان صالحان خواهند بود و در آن صورت در مسیر آرمان و اهداف شهدا حرکت کرده‌ایم.

عزیزی گفت: اولین ویژگی کاندیدای اصلح قابل اعتماد بودن، صداقت در رفتار و گفتار بوده و این موارد از مصادیق نماینده اصلح است ضمن اینکه در آن صورت است که می‌توانیم مطمئن شویم آن فرد به سمت منابع غیر مردم غش نکرده و بر سر منافع ملت لابی نکرده و به آرمان‌های انقلاب هم خیانت نمی‌کند.

وی افزود: کسی که در راه انقلاب اسلامی هزینه داده و پای آرمان‌های آن می‌ایستد هیچگاه بر سر منافع ملت معامله نمی‌کند.

دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی گفت:‌برخی افراد با هواپیما و با سرعت به سوی مجلس گام برداشته‌اند اما آنها قطعا با همان سرعت سقوط خواهند کرد زیرا مردم ما بصیر و هوشیار بوده و همه موضوعات را می‌دانند.

عزیزی افزود: جامعه کارگری مشکل معیشت و قراردادهای سفیدامضا دارد ضمن اینکه ساماندهی هم نشده است اما متأسفانه عده‌ای رأی مردم را به اسم کارگر به گروگان گرفته و در سبد یک جریان خاص ریخته‌اند. در حالی که کارگران به آنها اطیمنان کرده و به این افراد رأی داده‌اند اما در نهایت دست‌شان خالی مانده که اگر این سؤاستفاده از رأی کارگران نبود ما مشکلی به نام هفت‌تپه، هپکو و آذرآب نداشتیم.

وی گفت: متأسفانه برخی مدیران که حتی یک روز هم کارگری نکرده‌اند در لیست کارگری قرار گرفتند اما آنها درد کارگران را نمی‌داند و پیشنهاد تجمع می‌دهند در حالی که خودشان از دیگران امتیاز می‌گیرند و مشکل کارگر هم حل نمی‌شود.

دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی در پایان گفت:‌ امیدوارم در انتخابات اسفند افرادی که درد مردم را متوجه باشند وارد مجلس شوند چرا که مردم از ریا و تزویر خسته شده‌اند زیرا برخی‌ها با شعار کارگری آرا را به نفع دیگری مصادره کرده‌اند.

 

بیشتر بخوانید

حسین مظفر در نشست انتخاباتی جبهه جهادگران : متأسفانه در چرخش نخبگانی چیزی به عنوان تربیت مدیران جوان نداریم

وهاب عزیزی دبیر کل جهادگران: عده‌ای رای مردم را به اسم کارگران به گروگان گرفته‌اند

مظفر: نگاه مجمع تشخیص مصلحت به FATF سیاسی نیست

عزیزی: متأسفانه برخی مدیران که حتی یک روز هم کارگری نکرده‌اند در لیست کارگری قرار گرفتند

مظفر: نسبت اصل برائت و تائید صلاحیت/ مسئولان نباید جاخالی بدهند