جبهه سوم اعلام موجودیت کرد

وهاب عزیزی دبیرکل جهادگران ایران اسلامی:

هدف از تشکیل جبهه سوم در آستانه انتخابات مجلس یازدهم، شکستن فضای دو قطبی و ایجاد فضای مشارکت آگاهانه اعلام شده است.

وهاب عزیزی اولین سخنران این همایش گفت: حاکمیت انحصاری دو جریان مشخص بر فضای سیاسی کشور موجب شده است سیاست دوقطبی سازی بوجود بیاد که در تقابل با انقلابی گری و ارزش های انقلاب قرار دارد. در فضای دو قطبی مشارکت اگاهانه جای خود را به مشارکت احساسی می دهد که در لباس مشارکت حداکثری ظاهر می شود و نتیجه چیزی می شود که دل دلسوزان انقلاب خون می شود.

دبیرکل جهادگران ایران اسلامی افزود:

وقتی که فضای دو قطبی حاکم باشد، همه ارزش ها لباس سیاه یا سفید بر تن دارند و شما نمی توانید رنگ دیگری را متصور شوید. در چنین شرایطی برای حل مسایل و مشکلات اساسی کشور راه حلی های افراطی و تفریطی را نسخه می کنند که هر دو مضر است و آسیب می زند و راه حل معقولی را اجازه مطرح شدن نمی دهند.

وهاب عزیزی در خصوص علت پیش قدم شدن برای تشکیل این جبهه گفت: چون کشور و انقلاب متعلق به همه ماست، ما برای به ثمر نشستن و حفظ انقلاب هزینه داده ایم؟ هزینه ای به بهای خون ۲۲۰ هزار شهید و صد ها هزار جانباز . ما نظام را دوست داریم و به رهبری نظام عشق می ورزیم. ما در این کشور زندگی می کنیم. ما متعلق به این کشور هستیم و وظیفه داریم برای نجات این کشور پیش قدم شویم و برای اجرایی شدن گام دوم انقلاب قدم برداریم.

در این همایش دلاور صیامی دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی و سردار خورشیدی دبیرکل جمعیت خدمت گزاران انقلاب اسلامی سخنرانی کردند.

دلاور صیامی با خواندن نام ۲۵ تشکل سیاسی عضو جبهه سوم، اعلام کرد در انتخابات های پیش رو با قدرت تمام و مشارکت بچه حزب الهی ها حاضر خواهیم شد و جبهه سوم در سراسر ایران برای مجلس یازدهم لیست انتخاباتی خواهد داد.

سردار احمد خورشیدی با تحلیل فضای سیاسی از اول انقلاب تا امروز؛ چگونگی حرکت خط نفوذ را تشریح کرد.

دبیرکل جمعیت خدمت گزاران انقلاب اسلامی افزود:

من نه اصول گرا هستیم و نه اصلاح طلب؛ ما انقلابی هستیم و در خط انقلاب حرکت خواهیم کرد.

جبهه سوم را احزابی چون جبهه جهادگران ایران اسلامی به دبیرکلی وهاب عزیزی، جمعیت حامیان ولایت به دبیرکلی دلاور صیامی، مجمع ایثارگران دفاع مقدس به دبیرکلی اسماعیل بیگ محمدی، جمعیت پیشکسوتان انقلاب اسلامی به دبیرکلی اسماعیل نادریان، جمعیت شهرستانی های مقیم پایتخت به دبیرکلی میرزایی،  جمعیت شاهدان زاگرس به دبیرکلی رضا پارسیان نژاد، جامعه عشایری ایران به دبیرکلی اسماعیل بهزادی، جمعیت منتظران مهدی (عج) به دبیرکلی مهدی فتحی زاده، جبهه پیروان زینب فهمیه خان محمدزاده، حامیان چله دوم انقلاب اسلامی به دبیر کلی سید فاضل سیدی، جمعیت حامیان بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به دبیرکلی زهیر معصومی، جمعیت خدمتگزاران به دبیرکلی احمد خورشیدی تشکیل می دهند.
همچنین اعضای شورای مرکزی جبهه سوم را شخصیت هایی چون سوده نجفی، ناصری، اصغر فرنیان، محمد طولابی، اصغر قیومی، بیگدلی، عادل جنانی، محمد اسماعیل مداحی، عظیمی، سخایی، حسن پویا، رسول کیانی فرد، علی قنبرزاد، مسعود خورشیدی، محمد جوزانی، سیدرضا میرصادقی، محمد خورشیدی، حبیب گل محمدی، حسن فدایی و محمد توکلی نیا تشکیل می دهند.

این همایش ساعت ۱۷ روز شه شنبه مورخ ۱۳۹۸/۷/۲ در سالن همایش کندری واقع در خیابان مطهری روبروی خیابان میرعماد برگزار گردید.

 

وهاب عزیزی جبهه سوم

 

جبهه سوم وهاب عزیزی

 

دبیر کل وهاب عزیزی جبهه سوم

دبیر کل جبهه سوم