سپاه هیمنه پوشالی محور شرارت به سرکردگی آمریکا را درهم شکست

جبهه جهادگران ایران اسلامی با صدور بیانیه‌ای خاطرنشان کرد: سپاس و ستایش خدای را که وعده راستین او بار دگر محقق شد و بدست توانای رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هیمنه پوشالی محور شرارت به سرکردگی آمریکا را در هم شکست.

جبهه جهادگران ایران اسلامی

به گزارش خبرگزاری فارس، جبهه جهادگران ایران اسلامی با انتشار بیانیه ای از عملیات بامداد روز چهارشنبه 18 دی‌‌ماه نیروی هوافضای سپاه با نام شهید سلیمانی و رمز یا زهرا (س) حمایت و قدردانی کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله القاصم الجبارین
سپاس و ستایش خدای را که وعده راستین او بار دگر محقق شد و بدست توانای رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هیمنه پوشالی محور شرارت به سرکردگی آمریکا را در هم شکست.

بامداد امروز به اذن فرمانده کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای پاسخی دقیق، محاسبه شده، به موقع، راهبردی و کوبنده بر تجاوز آمریکا به حریم محور مقاومت و به شهادت رساندن سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش داده شد و با شلیک ده ها موشک زمین به زمین به پایگاه های “عین الاسد” و اربیل که مورد استفاده برای تجاوز و جنگ افروزی قرار می گرفت، سیلی محکمی بر زیاده خواهی های آمریکا و اجانبش فرود آمد.

همانطور که خداوند به مومنین و رزمندگانی که در راه حق می جنگند وعده نصرت و پیروزی داده است؛ نسیم پیروزی بر فضای کشور وزیدن گرفت و خنکای آن مرهمی شد بر دل داغدار دوست داران و عاشقان سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی.

بلاشک روح بلند شهید حسن تهرانی مقدم، شهید حاج قاسم سلیمانی و همه شهدای مدافع حرم در این پیروزی شاهد و ناظر و خرسند هستند.

جبهه مردمی جهادگران ایران اسلامی با حمایت از عملیات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه آمریکار جنایتکار و ترامپ قمارباز مراتب سپاس قلبی و قدردانی ویژه نیروهای جهادی را اعلام می دارد.

 

لینک خبر: 

http://fna.ir/deczha