مصوبه کمیسیون قضایی مجلس برای کاهش حبس

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس گفت: اعضای کمیسیون قضایی مصوب کردند چنانچه فردی در زمان دستگیری مرتکب چندباره یک تخلف شده بود، یک حکم برای وی صادر شود و تعداد احکام به تعداد جرم‌های مرتکب شده‌ نباشد.

به گزارش پایگاه خبری جهادگران نیوز، حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون قضایی مجلس گفت: در جلسه امروز مواد اعاده‌شده از صحن علنی مجلس در رابطه با طرح اصلاح قانون مجازات اسلامی در مورد کاهش حبس، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه ۱۰ مورد از ۱۲ مورد اعاده‌شده بررسی و تصویب شد و کار دو ماده دیگر در جلسه بعد تعیین تکلیف خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بر اساس مصوبه امروز کمیسیون قضایی مجلس چنانچه فردی در زمان دستگیری مرتکب تخلفی چندباره یک تخلف در طول زمان شده باشد، تنها یک حکم برای وی صادر می‌شود و این‌گونه نیست که به تعداد جرایم مرتکب‌شده حکم برای وی صادر شود.