بازتاب گسترده بیانیه جهادگران ایران اسلامی در رسانه ها

به مناسبت راهپیمایی یوم الله ۹ دی، جهادگران ایران اسلامی در بیانیه‌ای‏ تاکید کرد:

۹ دی پایان خیال‌پردازی اتاق‌های توطئه علیه ایران بود

 

شعار انتخاباتی جهادگران- مجلس یازدهم

 

خبرگزاری های صدا و سیما، فارس، باشگاه خبرنگاران، مهر،تسنیم، پایداری ملی (سازمان پدافند غیرعامل)، میزان، آنا، و ده ها پایگاه خبری و سایت، بیانیه جهادگران ایران اسلامی به مناسبت راهپیمایی یوم الله ۹ دی را پوشش خبری دادند.

در این بیانیه آمده است: تجلی وحدت، اراده و ایمان مردم آگاه و بیدار ایران در روز نهم دی ماه ۱۳۸۸، دستاوردی عظیم و تجربه‌ای شیرین برای دوستداران نظام و سیلی محکمی بر پیکره اردوگاه مکر و حیله و گرگان روبه صفت منافق بود که در خیال باطل خود براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی را طراحی کرده بودند.

جهادگران ایران اسلامی اعلام کرد: در روز نهم دی ماه بلوغ دینی، فکری، سیاسی و اجتماعی ملت ایران به اوج خود رسید. مردم هوشیار ایران عمق فتنه را شناخته و با بصیرت حسینی، مسلح به باور ولایت مداری، طومار فتنه چندلایه دشمن را درهم پیچید. جوانان هوشمند و عزت‌مدار در ۹ دی با حضور میلیونی به خیال‌پردازی اتاق‌های توطئه خارج و داخل کشور اعلام کردند اعتقاد به اصل ولایت فقیه و حفظ نظام در لایه های فکری قاطبه ملت ایران به یک واقعیت انکار ناپذیر تبدیل شده و هیچ راه نفوذی برای خناسان و فرصت طلب وجود ندارد.

جهادگران ایران اسلامی با اعتقاد به حضور میدانی قدرتمند همه اقشار در راهپیمایی روز نهم دی از کلیه کسانی که به نماد چفیه تعلق خاطر دارند؛ به پرچم جمهوری اسلامی ایران عشق می‌ورزند و پیرو قرآن کریم هستند دعوت می‌کند در راهپیمایی عظیم، پرشکوه و عزت مدار روز دوشنبه شرکت نمایند‌ و با شعار «لبیک یا خامنه ای» و «ما همه با هم هستیم/ راه نفوذ بستیم» بار دیگر وحدت، همبستگی و بصیرت ملت ایران را به دشمنان و بدخواهان این ملت آگاه اعلام نمایند.

بیشتر بخوانید:

۹ دی؛ اوج بلوغ دینی، سیاسی و اجتماعی ملت ایران

۹ دی پایان خیال‌پردازی اتاق‌های توطئه خارج و داخل کشور بود

۹ دی پایان خیال‌پردازی اتاق‌های توطئه علیه ایران بود