عزیزی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان: امیدوارم سال آخر دولت، سال عبور از بحران باشد

تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: امیدوارم سال آخر دولت با همراهی دو قوه دیگر به ویژه مجلس، سال عبور موفقیت آمیز از بحران باشد.

وهاب عزیزی دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی

به گزارش پایگاه خبری جهادگران نیوز و به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، وهاب عزیزی تحلیلگر مسائل سیاسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر لزوم هماهنگی سه قوه، گفت: سخنان مقام معظم رهبری در دیدار ویدئویی با نمایندگان مجلس برای سران سه قوه و زیر مجموعه‌های آن‌ها حجت است.

او ادامه داد: همه ما با سلایق سیاسی _ فکری مختلف در سرزمین پهناور ایران و همچنین درون فرهنگ و مکتب تشیع به مثابه مسافران یک کشتی واحد هستیم که با سکانداری و رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای در خط مستقیم ولایت به مقصد “عزت و تعالی” و تحقق آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) در حرکت است؛ لذا برای سران محترم سه قوه و همه مدیران اجرایی کشور تکلیف قانونی و شرعی است با پرهیز از هرگونه اختلاف و حواشی، برای حل مشکلات اساسی که اخیرا بر اثر تحریم ها، تحرکات سیاسی جهان و همچنین شیوع بیماری کووید ۱۹ کشور را درگیر کرده همت کنند.

دبیر کل جبهه جهادگران ایران اسلامی اضافه کرد: وجود جریان‌ها و سلایق مختلف سیاسی برای رشد و پویایی کشور ضروری است، به شرطی که درون دایره وحدت باشند و اگر به هر دلیلی مانع پیشرفت کشور باشد، نافی منافع ملی می‌شود که بایستی از آن پرهیز نمود.

عزیزی خاطرنشان کرد: در دوران مدیریت آیت‌الله رئیسی در قوه قضائیه، شاهد پویایی و شکل گیری حرکت‌های امید آفرین در این قوه هستیم. حرکت‌های خوبی در راستای مبارزه با فساد‌های سازمان یافته انجام شده و انتظار مردم این است این حرکت‌ها به قوای دیگر نیز تعمیم پیدا کند.

تحلیل گر مسائل سیاسی افزود: در همین راستا مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم نیز جوششی از خود نشان داد، ولی با حواشی مختصری همراه بود. امیدوارم سال آخر دولت با همراهی دو قوه دیگر به ویژه مجلس شورای اسلامی، سال عبور موفقیت آمیز از بحران باشد.

انتهای پیام/