آخرین جزئیات از واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم و تحقیقات + اسامی و تعداد کشته‌ها و مصدومان

رئیس اورژانس تهران از واژگونی اتوبوس در انتهای بزرگراه سیمون بولیوار و کشته شدن و مصدومیت ۳۵ نفر خبر داد.

واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم و تحقیقات

 

پیمان صابریان رئیس اورژانس تهران در گفت‌وگو با خبرنگاران: با اشاره به حادثه واژگونی اتوبوس در ساعت ۱۲:۲۲ ظهر امروز در انتهای بزرگراه سیمون بولیوار در دانشگاه علوم و تحقیقات، گفت: به دنبال اعلام حادثه به سامانه ۱۱۵ اورژانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس،‌ ۲ موتورلانس و هفت دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

 

صابریان اظهار کرد: متاسفانه در این حادثه هشت نفر جان باختند که پنج نفر از آنها مجهول الهویه بوده و سه تن دیگر شناسایی شده اند، از هشت فوتی حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات ۲ نفر خانم و ۶ تن آقا هستند.

رئیس اورژانس تهران گفت: همچنین درپی این حادثه ۲۷ نفر مجروح شده اند که از این تعداد ۱۶ نفر آقا و ۱۱ تن خانم هستند و پس از اقدامات اولیه توسط تکنسین‌های اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

 

وی مطرح کرد: چهار نفر از مصدومان بدحال و در بیمارستان های امام خمینی(ره)، حضرت رسول(ص) ، شریعتی و عرفان نیایش بستری هستند.

رئیس اورژانس تهران با اشاره به اینکه احتمال افزایش تعداد فوتی‌های حادثه اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات وجود دارد، افزود: سکته راننده اتوبوس حادثه دانشگاه مورد تایید نیست و پزشکی قانونی باید در این زمینه اظهار نظر کند.

اسامی مصدومان و کشته شدگان حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم و تحقیقات

اسامی مصدومان و کشته شدگان حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم و تحقیقات

 در پی حادثه وازگونی اتوبوس دانشگاه؛

دانشگاه علوم و تحقیقات تا پایان هفته تعطیل شددانشگاه علوم و تحقیقات طی اطلاعیه‌ای از تعطیلی این واحد به دلیل وازگونی اتوبوس دانشجویی تا پایان هفته خبر داد.

دانشگاه علوم و تحقیقات ۲ پایان هفته تعطیل شدبه گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، متأسفانه به دلیل واژگونی یک دستگاه اتوبوس دانشجویی در سایت واحد علوم و تحقیقات تعدادی از دانشجویان این دانشگاه کشته و مصدوم شدند.

این دانشگاه ضمن تسلیت به بازماندگان این حادثه، به اطلاع می‌رساند واحد علوم و تحقیقات روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه مورخ ۵ و ۶ دی‌ماه ۱۳۹۷ به دلیل اعلام عزای عمومی تعطیل است.

اطلاعات تکمیلی متعاقباً به اطلاع خواهد رسید.